Tanie, ekologiczne, kanadyjskie domy w Szczecinie

ogrzewanie podłogowe
fotografia z budowy

Dzisiaj posiadanie własnego domu już nie jest tak nieosiągalną rzeczą jak jeszcze do niedawna. Obecnie inwestorzy stają przed bardziej wyrafinowanymi kwestiami. Na rynku budowlanym zaszły daleko idące zmiany podnoszące poziom wymagań odnośnie własnych czterech kątów.  Z jednej strony spowodowane jest to znacznym wzrostem świadomości , z drugiej różnego rodzaju dotacjami finansowymi na budowę domów pasywnych i wykorzystujących energię odnawialną. Właśnie ten drugi czynnik spowodował, że do naszej oferty włączyliśmy ekologiczne domy pasywne.

Kilkuletnie doświadczenie w budowie domów w technologii klasycznej pozwoliło nam z powodzeniem wdrożyć nowe rozwiązania i zaproponować tanie budynki dla inwestorów indywidualnych.

Domy charakteryzują się przede wszystkim bardzo niskimi stratami ciepła. Wysoka sprawność energetyczna zapewnia duże oszczędności na opłatach za ogrzewanie zimą. Do tego zastosowane systemy rekuperacji powietrza w jeszcze większym stopniu podnoszą komfort i klimat panujący wewnątrz budynku.

Koszt budowy takiego domu jest tylko kilkanaście procent wyższy niż przy technologii klasycznej. Zapraszamy do kontaktu – odpowiemy na wszelkie Państwa pytania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *